MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Na czym polega makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi jest jednym z najpopularniejszych zabiegów makijażu permanentnego. Z powodzeniem zastępuje on zwykły makijaż, który potrafi być prawdziwym utrapieniem, ponieważ trzeba go wykonywać codziennie z użyciem kredki, pomady lub pudru do brwi. Zabieg nakładania makijażu permanentnego jest bezbolesny, trwa około półtorej godziny i polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentu za pomocą specjalnie do tego celu przeznaczonej cienkiej igły. Wcześniej jednak przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, który pozwoli wykluczyć potencjalne przeciwwskazania do wykonania zabiegu, oraz konsultacja i wizualizacja, które pomogą w doborze odpowiedniej stylizacji brwi. Cena takiego zabiegu waha się w granicach 800 – 1000 zł.

Dlaczego warto się zdecydować na makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny zapewnia perfekcyjny wygląd brwi każdego dnia, dlatego decyduje się na niego wiele kobiet. Szczególnie polecany jest on osobom, które mają nieregularny kształt łuku brwiowego, przerzedzone włoski lub ich zauważalne braki spowodowane na przykład nieprawidłową pielęgnacją. Makijaż permanentny jest w tym wypadku jedynym ratunkiem. Brwi permanentne mają tę zaletę, że doskonale maskują niedoskonałości – wypełniają ubytki, dają efekt zagęszczenia, a także regulują kontury nadając im idealny kształt. O odpowiednią stylizację zadba profesjonalna linergistka, więc nawet jeśli ktoś nie zna się na makijażu i brakuje mu wprawy w malowaniu brwi, może być pewien, że jego brwi permanentne będą wyglądać pięknie i naturalnie.

 

Jaki makijaż permanentny brwi wybrać?

Makijaż permanentny brwi, w zależności od indywidualnych potrzeb, może być wykonany za pomocą kilku technik. Do najpopularniejszych należą:

metoda cieniowania (rekonstrukcja lub uzupełnienie dużych braków, podkreślenie koloru);
metoda piórkowa i włoskowa (optyczne zagęszczenie, zamaskowanie ubytków, poprawa kształtu brwi);
metoda ombre (delikatne, jasne zaznaczenie początku łuku brwiowego i wzmocnienie koloru na jego końcu).

To właśnie od techniki, na jaką się zdecydujesz, w dużej mierze będzie zależeć cena zabiegu.

 

Gdzie wykonać makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi można wykonać w wielu salonach kosmetycznych w różnych regionach kraju. Mieszkańcom Pojezierza Wielkopolskiego polecamy Poznań i nasz gabinet kosmetyczny Long Line położony w samym jego sercu. To bardzo ważne, aby zabieg nakładania makijażu permanentnego wykonała wykwalifikowana linergistka, która zna się na swoim fachu i potrafi idealnie podkreślić brwi, nie nadając im efektu sztuczności. Dlatego właśnie warto zawitać do Poznania - nasza linergistka nie tylko posiada doświadczenie i umiejętności niezbędne do wykonania zabiegu makijażu permanentnego, ale też umie zadbać o możliwie największy komfort i wygodę klientki, a do tego podchodzi do swojej pracy z prawdziwą pasją.

LONG LINE
Studio Makijażu Permanentnego

ul. 27 Grudnia 7 (pasaż)
61-737 Poznań